Kašpar - černý pes - s PP

08.05.2011 15:10

 Kašpar - černý - s PP

31. března 2009 v 17:37

Kašpar - starší černý briard s PP byl odebrán majitelce pro zanedbání péče a momentálně se nachází v útulku v Českých Budějovicích - https://www.volny.cz/utulek.amira/ . Pes je naprosto zdravý, temperamentní, zvyklý v městském bytě. Velice hodný a kontaktní mazel. Přišel s velmi zanedbanou srtí (viz. fotky), byl perfektně vyčesán (pouze v obličejové části musela být srst ostříhána). Při česání velmi hodný, během celých čtyř hodin neprojevil ani náznak nevole nebo dokonce agrese. Nenašel by se někdo, kdo by poskytl psovi nový domov? Potřeboval by stálý kontakt s člověkem, je vhodný i do bytu (to by jistě ocenil nejvíc), bezva kamarád na procházky, vychovaný a bezproblémový pes. PP bohužel zatím není k dispozici, majitelka odmítá odebrání psa akceptovat. Díky všem, kdo pošlou zprávu o psovi dalším chovatelům a milovníkům briardů - třeba se někdo z nich slituje.
 
 
z webu útulku:
 
7 let starý černý briard byl odebraný pro nedostatečnou péči. Je hodný, ale při hře štípe, proto nedoporučujeme k dětem. Zvyklý v bytě, ale může být i venku.
 
z NOVÉHO DOMOVA:

Kašpar

Umístěn 4.11.2008

Vážení přátelé,
chtěla bych vám sdělit něco dále o Kašpárkovi. Stal se z něj miláček rodiny a širokého okolí, je též ozdobou karlovarských kolonád.

Je moc hodný a přítulný, už si úplně zvykl na nás i na naše zvířátka, to je kočku a pudlíka. Už jsme se dokonce koupali v rybníku, Kašpárek si to moc užíval a s Beníčkem pěkně lumpačili, moc jsme se u toho nasmáli. Moc jsme si Kašpara zamilovali a moc vám děkujeme, že jste nám ho svěřili. Už mu hezky dorůstá srst a dobře se češe díky paní Lukešové, také jí jsme poslali foto.
S pozdravem Záchulovi a Kašpar, Karlovy Vary